سازندگی همیشه ساختن ساختمان های بلندمرتبه نیست .گاهی یک کلاس درس انسان هایی را می سازد که میتوانند کشوری را آباد کنند. شرکت عمران آذرستان در کنار کلیه فعالیت های عمرانی خود، برخود تکلیف میداند تا آنچه در توان دارد در جهت کمک به ارتقا فضاهای آموزشی مناطق محروم کشور ارائه دهد.به امید روزی که هیچ کودکی از نعمت یادگیری وتجهیزات آموزشی بی بهره نباشد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی هلیل،رئیس آموزش و پرورش جیرفت گفت:بیش از 90 در صد مدارس در بخش ساردوئیه  به بازسازی نیاز دارند.

وی بیان کرد:عدم  برخورداری این مدارس از محوطه سازی،سرویس بهداشتی،کمبود آب و...و دیگر امکانات مورد نیاز توجه ویژه ای را به  فضاهای آموزشی در این منطقه می طلبد.

 شرکت عمران آذرستان با توجه به اشتغال در پروژه های ساخت مراکز درمانی در مناطق محروم استان کرمان از نزدیک شاهد کمبود مدارس و امکانات آموزشی در این مناطق بوده است و در راستای کمک به رفع بخشی از مشکلات این حوزه تعدادی کانکس مدرسه به این مناطق اهدا کرده است.

کانکس مدرسه یا کانکس کلاس درس با هدف ایجاد مدارس در نقاط محروم کشور و یا راهکاری برای تشکیل کلاس درس در مناطق عشایری و روستایی تولید میشود.این کانکس ها با اندازه های مختلف و تعداد کلاس های مختلف میباشند. این کانکس ها ساختار دو لایه دارند که در بین این دو لایه از عایق حرارت و صدا استفاده شده است. از دیگر ویژگی های این کانکس میتوان به سهولت حمل و نقل آنها مخصوصا در مناطق صعب العبور اشاره کرد .

لطفاً نظر بدهید

نظرات پیشین