پس از گذشت قریب به چهار دهه از فعالیت و ارائه خدمت به کارفرمایان در صنعت احداث، سهامداران و مدیران مجموعه عمران آذرستان به منظور سازماندهی، ایجاد تمرکز مدیریتی و امکان توسعه در راستای اهداف استراتژیک سازمان، تصمیم به تأسیس گروه توسعه اقتصادی آذرستان گرفتند. مجموعه شرکت های گروه آذرستان به صورت سهامی خاص بوده و دفتر مرکزی آن در تهران واقع است.

این گروه شامل چهار شرکت است:

شرکت عمران آذرستان به لطف تجربه گرانبهای بدست آمده بیش از سی سال حضور در صنعت احداث و استفاده از نیروی انسانی کارآزموده و متعهد بودن به اهداف کارفرمایان، یکی از قابل اعتمادترین و خوشنامترین شرکت های صنعت احداث ایران به شمار می رود. این شرکت با تکیه بر مدیریت و پشتوانه مالی قوی و هم افزایی ایجاد شده همراه با سه شرکت دیگر گروه، گامهای بلندتری در احداث پروژه های ملی و بین المللی خواهد برداشت.

شرکت سازور سازه آذرستان از سال ۱۳۸۹ در زمینی به مساحت ۴۲۰۰۰ مترمربع و با ظرفیت تولید سازه های فولادی معادل ۴۰۰۰۰ تن در سال تأسیس گردید و با فراهم آوردن بهترین تجهیزات روز دنیا، هم اکنون از تولیدکنندگان پیشرو در این صنعت می باشد. با تاسیس این شرکت، در انجام پروژه های سازه فولادی گروه آذرستان تأثیر به سزایی ایجاد گردیده است.

شرکت روجا تجارت آذرستان از سال ۱۳۸۹ در زمینه تجارت و واردات محصولات با کیفیت و تکنولوژی های روز صنعت ساختمان آغاز به فعالیت نمود. این شرکت با عرضه محصولاتی فراتر از یک محصول ساختمانی، هنر را در صنعت ساختمان ایران متبلور نموده است و هم اکنون در کنار شرکت عمران آذرستان و بهره گیری از توان مالی و پشتیبانی گروه گام های بزرگتری در این زمینه برخواهد داشت.

شرکت عمارت پیشگام آذرستان با بهره گیری از دانش روز صنعت ساختمان و با هدف مشارکت در احداث ساختمان های لوکس تأسیس گردید. هم اکنون، با بهره گیری این شرکت از تجربه قریب به چهل سال گروه آذرستان، شاهد احداث ساختمان های خاص در کشور خواهیم بود که اولین ساختمان تکمیل شده با برند “عمارت”، واقع در خیابان کافی آبادی، زعفرانیه می باشد.

در گروه آذرستان، ارزش های اصلی یکسان هستند. ما به ارزش هایمان که شامل ارائه خدمات و محصولات برتر به مشتریانمان می باشد، پایبند بوده و خواهیم بود.